Kamagra szybka wysyłka
Kamagra dyskretnie
Kamagra darmowa dostawa
  • Kamagra w żelu 100 mg

Kamagra w żelu 100 mg

  • Stan magazynowy: Dostępny
  • 25,00 złKamagra w żelu 100 mg cennik
Saszetek Cena za 1 saszetkę
1 do 3 25 zł
4 do 7 20 zł
8 do 11 18,50 zł
12 do 15 16 zł
16 do 19 15,50 zł
20 do 79 15 zł
80 do 199 12 zł
200 9 zł

Kamagra w żelu - najlepszy środek na erekcję

Kamagra w żelu to tani i niezwykle skuteczny preparat poprawiający sprawność seksualną mężczyzn. Doskonale zwalcza zaburzenia erekcji, stawiając penisa w stanie gotowości do podjęcia penetracji.

Aż 99% mężczyzn zauważa pozytywne efekty po spożyciu Kamagry w żelu. Dochodzi to szybkiej i długiej erekcji, dzięki której znów możesz czerpać radość z seksu. Ponadto znika problem przedwczesnego wytrysku, a rozmiar penisa powiększa się (zarówno na grubość, jak i długość). Regularne stosowanie Kamagry w żelu sprawi, że szybko przywrócisz swoją pełną sprawność seksualną i znów zamienisz się w prawdziwego Samca Alfa.

Dzięki Kamagrze w żelu znów będziesz 100% mężczyzną

To jeden z najlepszych preparatów rekomendowanych przez facetów borykających się z zaburzeniami erekcji. Jeśli i Ty masz problem z osiągnięciem wzwodu, zapomnij o wszelkich kompleksach. Kamagra w żelu pomoże Ci odzyskać pełną sprawność seksualną.

Kamagra w żelu to zamiennik Viagry, więc nie przepłacaj

Kamagra w żelu jest lekiem generycznym - tańszym odpowiednikiem Viagry. Działa też podobnie do innych preparatów (np. Apcalis SX, Levitra), wywołując erekcję. Substancją czynną jest cytrynian sildenadfilu, który pozwala na zablokowanie enzymu fosfodiesterazy typu 5, utrzymując tym samym wysokie stężenie tlenku azotu (II). Umożliwia to na utrzymanie rozszerzonych naczyń krwionośnych i zwiększenie napływu krwi do ciał jamistych penisa. Efekt? Długotrwała erekcja gwarantowana!

Kamagra w żelu dostępna jest w wielu smakach: ananas; pomarańcza; truskawka; wanilia; banan; czarna porzeczka; toffi; mięta; winogrono; poziomka; czekolada; zielone jabłko; cytryna; malina; róża; arbuz; wiśnia; liczi; kiwi; figa; guawa; karmel.

1 saszetka zawiera 5 ml.

By kuracja z Kamagrą była skuteczna, koniecznością jest stymulacja seksualna. Preparat nie wywołuje erekcji samoczynnie.

Preparat wyprodukowany przez Ajanta Pharma podlega stałym nadzorom WHO. 

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Przed zażyciem leku na potencję

Przeciwskazania i Skutki uboczne

Zasady przechowywania leków na potencję

Sprawdź opinie»

Powiązane produkty