Kamagra szybka wysyłka
Kamagra dyskretnie
Kamagra darmowa dostawa
  • Kamagra do żucia 100 mg (tuba)

Kamagra do żucia 100 mg (tuba)

  • Stan magazynowy: Dostępny
  • 147,00 złKamagra do żucia 100 mg (tuba) cennik
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę
1 7 147 zł 21 zł
2 14 294 zł 21 zł
3 21 420 zł 20 zł
4 28 560 zł 20 zł
5 35 665 zł 19 zł
6 42 798 zł 19 zł
7 49 882 zł 18 zł

Kamagra guma do żucia pomoże Ci przywrócić potencję

Jeżeli martwi Cię powtarzająca się dość często niemoc płciowa, sięgnij po Kamagrę gumę do żucia. Jest to preparat, który działa identycznie jak Kamagra w tabletkach. A jedyną różnicą jest tylko sposób zażywania - sam zdecyduj, jak wolisz to robić.

Bądź bardziej męski…

… a umożliwi Ci to Kamagra guma do żucia. Preparat zawiera sildenafil - aktywną substancję, którą znajdziesz w klasycznej Kamagrze oraz Viagrze. Jej działanie polega na hamowaniu aktywności enzymu fosfodiesterazy typu 5, co pozwala na utrzymanie odpowiedniego stężenia tlenku azotu (II). Dzięki temu możliwe jest rozszerzenie naczyń krwionośnych, co ułatwia transport krwi do ciał jamistych członka. Penis wypełnia się krwią, staje się niezwykle sztywny i … jest gotowy do podjęcia penetracji.

Kamagra guma do żucia - 99% skuteczności

Wybierając Kamagrę gumę do żucia, możesz mieć pewność doskonałych efektów. Aż 99% mężczyzn jest zadowolonych ze skuteczności. Podkreślają oni wysoką efektywność - dużo wyższą w porównaniu do rezultatów osiąganych droższymi środkami, m.in. Penigrą, Viagrą, Cialisem czy Permenem. Skoro Kamagra jest znacznie tańsza, czy warto przepłacać?

Systematyczne stosowanie preparatu pozwoli Ci osiągnąć silną erekcję, dzięki której wreszcie zapomnisz o kompleksach. Staniesz się prawdziwym mężczyzną, demonem seksu, typowym samcem alfa!

Kamagra - gdy liczy się seks spontaniczny

Pamiętaj, że stosowanie Kamagry nie wywołuje erekcji samoczynnie. To zaś pozwala Ci na pełną spontaniczność. Uprawiaj seks kiedy chcesz, nawet kilka godzin po zażyciu jednej dawki preparatu. Wystarczy tylko stymulacja penisa, by wypełnił się krwią i doszło do erekcji - silnej jak nigdy dotąd.

Kamagra guma do żucia dostępna jest w 2 rodzajach:

  • truskawka i cytryna,
  • mięta i ananas.

1 tuba zawiera 7 gum do żucia Kamagra. 

Dodatkowe informacje

Przed zażyciem leku na potencję

Przeciwskazania i Skutki uboczne

Zasady przechowywania leków na potencję

Sprawdź opinie o Kamagra do żucia»

Powiązane produkty