Kamagra szybka wysyłka
Kamagra dyskretnie
Kamagra darmowa dostawa
  • Femigra 2 ml

Femigra 2 ml

  • Stan magazynowy: Brak na magazynie
  • 30,00 zł


Femigra 2 ml cennik
Saszetek Cena za 1 saszetkę
1 do 3 30 zł
4 25 zł
5 do 10 20 zł
12 do 15 18 zł
16 do 30 17 zł
31 do 39 15 zł
40 do 50 14 zł

Femigra - tani i skuteczny środek na suchość pochwy

Rezygnujesz z seksu, ponieważ penetracja sprawia Ci ból? Jest to związane z suchością pochwy, na którą nie możesz zaradzić? Wypróbuj żel Femigra - rekomendowany przez kobiety preparat, dzięki któremu znów zaczniesz czerpać przyjemność z seksu.

Nie pozwól, by suchość pochwy odebrała Ci satysfakcjonujące życie seksualne

Femigra nie działa tak jak męska Kamagra czy Viagra. Preparat powstał z myślą o kobietach, które z powodu słabej lubrykacji pochwy odczuwają bolesność podczas seksu i świadomie z niego rezygnują. Jest niezwykle skuteczny, nadając ściankom odpowiedni poziom nawilżenia i zapewniają odpowiedni poślizg, zmniejszając tarcie. Aż 99% kobiet jest zadowolonych ze stosowania Femigry - natychmiast po zaaplikowaniu żelu odczuwają znacznie większy komfort podczas penetracji. Dzięki temu są w stanie odbyć bezbolesny i przyjemny stosunek seksualny, osiągając szczyty rozkoszy.

Z Femigrą seks znów będzie Cię cieszył

Femigra to preparat opracowany przez indyjski koncert farmaceutyczny - Ajanta Pharma. Produkowany pod stałym nadzorem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Wygodna forma pozwala na szybkie rozsmarowanie żelu w pochwie, umożliwiając odbycie stosunku seksualnego. Czynność tę można potraktować jako element gry wstępnej, dzięki której oboje przeżyjecie niezapomniane wrażenia.

Dlaczego warto zastosować Femigrę?

  • Daje natychmiastowe nawilżenie
  • Skutecznie zmniejsza tarcie
  • Eliminuje ból spowodowany suchością pochwy
  • Wspiera sprawność seksualną
  • Pozwala cieszyć się przyjemnością z seksu znacznie dłużej
  • Już nigdy nie przeżyjesz „łóżkowej kompromitacji”.

Koniec z udawaniem przyjemności i orgazmów.

Dzięki Femigrze, wreszcie poczujesz prawdziwą rozkosz!

Pamiętaj, że Femigra nie jest żadną formą antykoncepcji - nie ma właściwości plemnikobójczych oraz nie zabezpiecza przed ciążą. Preparat można stosować jedynie dopochwowo, bez stosowania doodbytniczego (w przypadku seksu analnego).

Femigra jest lubrykantem na bazie wody. Nie zawiera wazeliny ani gliceryny. Może być stosowana bezpośrednio w pochwie oraz na łechtaczce - po wcześniejszej kąpieli. Preparat można także rozprowadzić na powierzchni prezerwatywy (bez obaw o jej uszkodzenie).

Żel Femigra jest preparatem bezpiecznym. Jednak ,tak jak w przypadku stosowania leków dla mężczyzn, np. Kamagry czy Apcalis-SX, należy uwzględnić wszelkie przeciwwskazania. Zalicza się do nich przede wszystkim: uczulenie na L-argininę, kwas cytrynowy, metanol bądź jakikolwiek inny składnik. Preparatu nie zaleca się stosowania podczas ciąży lub w okresie karmienia piersią.

Femigrę zaleca się trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Preparat należy przechowywać w miejscu zacienionym, niezawilgoconym oraz temperaturze pokojowej 15-25OC. Termin ważności zawsze oznacza ostatni dzień wskazanego miesiąca.

Sprawdź opinie»

Przed zażyciem leku na potencję

Powiązane produkty